Inicio/Hasiera

Inicio / Hasiera

2017-11-17

Participantes de la 2ª jornada del Trofeo Mintxo Espinosa-U.P.V. (LA BENEDICTA)

A LAS 10:00H EN ESTA SEDE: C.N.WP. Sestao, C.N. Santurtzi, D.N. Portugalete, Getxo I.W., C.D.N. Meatzaldea, C.N. Barakaldo, Zurkide Zalla...[ver más / ikusi]
2017-11-17

Mintxo Espinosa-E.H.U. Txapelketaren 2.jardunaldiaren zerrendak (LA BENEDICTA)

10:00ETAN TALDE HONETAN: C.N.WP. Sestao, C.N. Santurtzi, D.N. Portugalete, Getxo I.W., C.D.N. Meatzaldea, C.N. Barakaldo, Zurkide Zalla...[ver más / ikusi]
2017-11-17

Participantes de la 2ª jornada del Trofeo Mintxo Espinosa-U.P.V. (AMOREBIETA)

A LAS 16:30H EN ESTA SEDE: Amorebieta Etxano, Kosnoaga I.T., Ondarru I.T., Igorre I.T., Mungia I.T., Axpoandi, Sopela, C.D.N. Ganguren, Maristas...[ver más / ikusi]
2017-11-17

Mintxo Espinosa-E.H.U. Txapelketaren 2.jardunaldiaren zerrendak (AMOREBIETA)

16:30ETAN TALDE HONETAN: Amorebieta Etxano, Kosnoaga I.T., Ondarru I.T., Igorre I.T., Mungia I.T., Axpoandi, Sopela, C.D.N. Ganguren, Maristas...[ver más / ikusi]
2017-11-16

Participantes de la 2ª jornada del Trofeo Mintxo Espinosa-U.P.V. (ABADIÑO)

A LAS 17:00H EN ESTE GRUPO: Abadiño Astola, Tabira I.T., C.D. Bilbao, Galdakao I.T., C.N. Basauri, C.D.N. Los Ángeles...[ver más / ikusi]
2017-11-16

Mintxo Espinosa-E.H.U. Txapelketaren 2.jardunaldiaren zerrendak (ABADIÑO)

17:00ETAN TALDE HONETAN: Abadiño Astola, Tabira I.T., C.D. Bilbao, Galdakao I.T., C.N. Basauri, C.D.N. Los Angeles...[ver más / ikusi]
2017-11-13

LIGA BIZKAINA ESCOLAR WATERPOLO BENJAMÍN MIXTA

CALENDARIO Y RESULTADOS...[ver más / ikusi]
2017-11-13

BIZKAIKO BENJAMINEN URPOLO ESKOLA TXAPELKETA MISTOA

EGUTEGIA ETA EMAITZAK...[ver más / ikusi]
2017-11-13

LIGA BIZKAINA ESCOLAR WATERPOLO ALEVÍN MIXTA

CALENDARIO Y RESULTADOS...[ver más / ikusi]
2017-11-13

BIZKAIKO KIMUEN URPOLO ESKOLA TXAPELKETA MISTOA

EGUTEGIA ETA EMAITZAK...[ver más / ikusi]
2017-11-13

LIGA BIZKAINA ESCOLAR WATERPOLO ALEVÍN MIXTA

CLASIFICACIÓN...[ver más / ikusi]
2017-11-13

BIZKAIKO KIMUEN URPOLO ESKOLA TXAPELKETA MISTOA

SAILKAPENA...[ver más / ikusi]
2017-11-13

1ª JORNADA ESCOLAR - RESULTADOS

GRUPO B - MARKINA...[ver más / ikusi]
2017-11-13

1.ESKOLARTEKO JARDUNALDIA - EMAITZAK

B TALDEA - MARKINA...[ver más / ikusi]
2017-11-13

LIGA BIZKAINA ESCOLAR WATERPOLO BENJAMÍN MIXTA

CLASIFICACIÓN...[ver más / ikusi]
2017-11-13

BIZKAIKO BENJAMINEN URPOLO ESKOLA TXAPELKETA MISTOA

SAILKAPENA...[ver más / ikusi]
2017-11-13

1ª JORNADA ESCOLAR - RESULTADOS

GRUPO A - LA BENEDICTA...[ver más / ikusi]
2017-11-13

1.ESKOLARTEKO JARDUNALDIA - EMAITZAK

A TALDEA - BENEDIKTA...[ver más / ikusi]
2017-11-06

CAMPUS TECNIFICACION NAVIDAD - GETXO

2017-11-06

GABONETAKO TEKNIFIKAZIO KANPUSA - GETXO

2015-11-09

HOJA DE BAJAS

Se facilita la hoja de bajas con el fin de poder rellenarla antes de ir a la competición....[ver más / ikusi]
2015-11-09

BAJEN ORRIA

Bajen orria eskaintzen da lehiaketara joan baino lehen bete ahal izateko....[ver más / ikusi]
2015-11-09

HOJA DE RELEVOS

Se facilita la hoja de relevos para poder rellenarla antes de ir a la competición....[ver más / ikusi]
2015-11-09

ERRELEBOEN ORRIA

Erreleboen orria eskaintzen da lehiaketara joan baino lehen bete ahal izateko....[ver más / ikusi]
Diputación Foral Bizkaia
Euskera
Federación vasca de Natación
Federación gipuzkoana de Natación
Federación alavesa de Natación
Federación navarra de Natación
Federación española de Natación

ASFEDEBI

Reconocimientos Médicos

Catálogo Servicios

Cita online

Aviso Legal / Legezko Oharra   Política de Privacidad / Pribatutasun Politika
Dirección: Martin Barua Picaza nº 27 3º 48003 Bilbao Tel.: 94-4411893 Fax: 94-4278214 E-mail: fbn@bizkaiaigeri.es