Inicio/Hasiera

Inicio / Hasiera

2019-03-21

6ª JORNADA ESCOLAR - SERIES DEFINITIVAS

EN GALDAKAO A LAS 16:30 HORAS...[ver más / ikusi]
2019-03-21

ESKOLARTEKO 6. JARDUNALDIA - BEHIN-BETIKO SERIEAK

GALDAKAON 16:30etan...[ver más / ikusi]
2019-03-20

FELICIDADES A LOS/AS NADADORES/AS PARTICIPANTES EN EL CTO. ESPAÑA INFANTIL EN GIJÓN

En especial al relevo de 4x100X femenino de Getxo por haber logrado la medalla de plata con un tiempo de 4.28.39 (Keltse Santisteban - Alicia Angelone - Allison Ramirez - Lexuri Olalla)...[ver más / ikusi]
2019-03-20

ZORIONAK GIJONEKO ESPAINIAKO TXAPELKETA INFANTILEAN PARTE HARTU ZUTEN GUZTIEI

Batez ere Getxoko nesken 4x100X erreleboari, zilarrezko domina lortzeagatik 4.28.39 denbora lortuta (Keltse Santisteban - Alicia Angelone - Allison Ramirez - Lexuri Olalla)...[ver más / ikusi]
2019-03-13

6ª JORNADA ESCOLAR

GRUPOS...[ver más / ikusi]
2019-03-13

ESKOLARTEKO 6.JARDUNALDIA

TALDEAK...[ver más / ikusi]
2019-03-07

MINIMAS 7ª JORNADA ESCOLAR - 400L Y 400X

MÍNIMAS 400L Y 400X...[ver más / ikusi]
2019-03-07

ESKOLARTEKO 7. JARDINALDIRAKO GUTXIENEKOAK - 400L ETA 400X

GUTXIENEKOAK 400L ETA 400X...[ver más / ikusi]
2019-03-07

MINIMAS 6ª JORNADA ESCOLAR - 800L Y 1500L

MÍNIMAS 800L Y 1500L...[ver más / ikusi]
2019-03-07

ESKOLARTEKO 6. JARDINALDIRAKO GUTXIENEKOAK - 800L ETA 1500L

GUTXIENEKOAK 800L ETA 1500L...[ver más / ikusi]
2019-03-06

XXXIII TROFEO INTERNACIONAL GIJÓN

CRITERIOS DE SELECCIÓN...[ver más / ikusi]
2019-03-06

GIJONEKO NAZIOARTEKO XXXIII. TROFEOA

HAUTAKETA IRIZPIDEAK...[ver más / ikusi]
2019-03-06

CONCENTRACIÓN SANTONA SEMANA SANTA

CONCENTRACIÓN SANTOÑA...[ver más / ikusi]
2019-03-06

ASTE SANTUKO SANTOÑAKO KONZENTRAZIOA

SANTOÑAKO KONZENTRAZIOA...[ver más / ikusi]
2019-03-05

Liga Bizkaina escolar benjamín WP mixta 18/19

CALENDARIO Y RESULTADOS...[ver más / ikusi]
2019-03-05

Bizkaiko benjaminen urpolo eskola txapelketa mistoa 18/19

EGUTEGIA ETA EMAITZAK...[ver más / ikusi]
2019-02-26

Liga Bizkaina escolar benjamín WP mixta 18/19

CLASIFICACIÓN...[ver más / ikusi]
2019-02-26

Bizkaiko benjaminen urpolo eskola txapelketa mistoa 18/19

SAILKAPENA...[ver más / ikusi]
2019-02-23

IV JORNADA ALEVIN - RESULTADOS LIGA FIGURAS

NATACIÓN SINCRONIZADA - 23.02.2019...[ver más / ikusi]
2019-02-23

4. JARDUNALDIA KIMUAK - IRUDIEN LIGAREN EMAITZAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019.02.23...[ver más / ikusi]
2019-02-23

IV JORNADA INFANTIL - RESULTADOS LIGA FIGURAS

NATACIÓN SINCRONIZADA - 23.02.2019...[ver más / ikusi]
2019-02-23

4. JARDUNALDIA INFANTILAS - IRUDIEN LIGAREN EMAITZAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019.02.23...[ver más / ikusi]
2019-02-21

5ª JORNADA ESCOLAR

GRUPOS - ACTUALIZADO...[ver más / ikusi]
2019-02-21

ESKOLARTEKO 5.JARDUNALDIA

TALDEAK - EGUNERATUTA...[ver más / ikusi]
2019-02-11

Liga Bizkaina escolar alevín WP mixta 2018-2019

CALENDARIO Y RESULTADOS...[ver más / ikusi]
2019-02-11

Bizkaiko kimuen urpolo eskola txapelketa mistoa 2018-2019

EGUTEGIA ETA EMAITZAK...[ver más / ikusi]
2019-01-26

I. JORNADA ESCOLAR - ORDEN DE SALIDA

NATACIÓN SINCRONIZADA - 26.01.2019...[ver más / ikusi]
2019-01-26

ESKOLARTEKO 1. JARDUNALDIA - HASIERA ORDENA

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019.01.26...[ver más / ikusi]
2019-01-13

ORDEN SALIDA III. JORNADA - INFANTIL

NATACIÓN SINCRONIZADA - 13.01.2019...[ver más / ikusi]
2019-01-13

3. JARDUNALDIAREN HASIERA ORDENA - INFANTILAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019-01-13...[ver más / ikusi]
2019-01-13

ORDEN SALIDA III. JORNADA - ALEVÍN

NATACIÓN SINCRONIZADA - 13.01.2019...[ver más / ikusi]
2019-01-13

3. JARDUNALDIAREN HASIERA ORDENA - KIMUAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019.01.13...[ver más / ikusi]
2019-01-13

III. JORNADA INFANTIL - RESULTADOS LIGA FIGURAS

NATACIÓN SINCRONIZADA - 13.01.2019...[ver más / ikusi]
2019-01-13

2. JARDUNALDIA INFANTILAK - IRUDIEN LIGAREN EMAITZAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019.01.13...[ver más / ikusi]
2019-01-13

III. JORNADA ALEVÍN - RESULTADOS LIGA FIGURAS

NATACIÓN SINCRONIZADA - 13.01.2019...[ver más / ikusi]
2019-01-13

2. JARDUNALDIA KIMUAK - IRUDIEN LIGAREN EMAITZAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2019.01.13...[ver más / ikusi]
2018-12-15

II. JORNADA INFANTIL - RESULTADOS LIGA FIGURAS

NATACIÓN SINCRONIZADA - 15.12.2018...[ver más / ikusi]
2018-12-15

2. JARDUNALDIA INFANTILAK - IRUDIEN LIGAREN EMAITZAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2018.12.15...[ver más / ikusi]
2018-12-15

II. JORNADA ALEVÍN - RESULTADOS LIGA FIGURAS

NATACIÓN SINCRONIZADA - 15.12.2018...[ver más / ikusi]
2018-12-15

2. JARDUNALDIA KIMUAK - IRUDIEN LIGAREN EMAITZAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2018.12.15...[ver más / ikusi]
2018-12-15

ORDEN SALIDA II. JORNADA - INFANTIL

NATACIÓN SINCRONIZADA - 15.12.2018...[ver más / ikusi]
2018-12-15

2. JARDUNALDIAREN HASIERA ORDENA - INFANTILAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2018.12.15 ...[ver más / ikusi]
2018-12-15

ORDEN SALIDA II. JORNADA - ALEVÍN

NATACIÓN SINCRONIZADA - 15.12.2018...[ver más / ikusi]
2018-12-15

2. JARDUNALDIAREN HASIERA ORDENA - KIMUAK

IGERIKETA SINKRONIZATUA - 2018.12.15...[ver más / ikusi]
2018-11-22

CALENDARIO PROVISIONAL

2018-11-22

BEHIN-BEHINEKO EGUTEGIA

2018-07-24

HOJA DE BAJAS

Se facilita la hoja de bajas con el fin de poder rellenarla antes de ir a la competición....[ver más / ikusi]
2018-07-24

BAJEN ORRIA

Bajen orria eskaintzen da lehiaketara joan baino lehen bete ahal izateko....[ver más / ikusi]
2018-07-24

HOJA DE RELEVOS

Se facilita la hoja de relevos para poder rellenarla antes de ir a la competición....[ver más / ikusi]
2018-07-24

ERRELEBOEN ORRIA

Erreleboen orria eskaintzen da lehiaketara joan baino lehen bete ahal izateko....[ver más / ikusi]
Diputación Foral Bizkaia
Euskera
Federación vasca de Natación
Federación gipuzkoana de Natación
Federación alavesa de Natación
Federación navarra de Natación
Federación española de Natación

ASFEDEBI

Reconocimientos Médicos

Catálogo Servicios

Cita online

Aviso Legal / Legezko Oharra   Política de Privacidad / Pribatutasun Politika
Dirección: Martin Barua Picaza nº 27 3º 48003 Bilbao Tel.: 94-4411893 Fax: 94-4278214 E-mail: fbn@bizkaiaigeri.es